Czas na turniej podsumowujący!

Już w najbliższą sobotę (22 grudnia) o godzinie 16:00 na kortach tenisowych przy al. Wojska Polskiego 127 zostanie rozegrany wyjątkowy turniej. Wszystko za sprawą tego, że kończy się szkolenie kolejnych grup programu „Droga do Pekao Szczecin Open”.

DDPSO to unikatowa na skalę kraju akcja, dzięki której najbardziej uzdolnione dzieci z naszego regionu mają szansę bezpłatnie trenować tenis ziemny. Jedynym obowiązkiem opiekunów uczestników, którzy kwalifikują się do programu jest przywożenie podopiecznych na treningi. Zajęcia finansowane są przy wsparciu Banku Pekao S.A. – głównego patrona programu „Droga do Pekao Szczecin Open”, a także sponsora tytularnego turnieju tenisowego Pekao Szczecin Open. Dodatkowo dzieci otrzymują profesjonalny sprzęt od firmy Head, dzięki któremu bez przeszkód i w pełni wyposażone mogą brać udział w zajęciach.

Pierwszy nabór do programu miał miejsce zimą roku 2016. Od tamtego czasu kolejne grupy młodych sportowców nie tylko przebywały następne etapy tenisowego szkolenia, ale też uczestniczyły w wielu specjalnie przygotowanych wydarzeniach – Dniu Dziecka, Tenisowych Mikołajkach czy przede wszystkim Pekao Kids Day podczas turnieju Pekao Szczecin Open. To właśnie tam dzieci miały okazję odbijać piłki z takimi sławami jak Jerzy Janowicz czy Tommy Robredo. W grudniu 2017 roku swoją przygodę z programem zakończyły najstarsze grupy, teraz czas na ich nieco młodszych kolegów.

Profesjonalne szkolenie, podczas którego nasi uczestnicy odnotowali ogromne postępy sportowe, symbolicznie zakończy się w najbliższą sobotę. To właśnie wtedy na kortach przy al. Wojska Polskiego odbędzie się turniej dla wszystkich 24 szczęśliwców, którzy mieli okazję brać udział w tym wyjątkowym programie. Impreza podsumuje tenisowe postępy naszych najmłodszych i przekonamy się, który zawodnik zdobędzie tytuł mistrza drugiej edycji programu „Droga do Pekao Szczecin Open”.

Na najlepszych czekają oczywiście dyplomy, medale i puchary, ale gwarantujemy też, że każde z dzieci otrzyma specjalny certyfikat, zaświadczający o pomyślnym ukończeniu szkolenia w naszym programie. Czekamy zatem na wielkie sportowe emocje i z przyjemnością będziemy informować o wynikach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *