Kids Day 2017 trwa w najlepsze!

Chmura deszczowa, wisząca od samego rana nad Szczecinem, nie przeszkodziła nam w zorganizowaniu zabaw z okazji Kids Day 2017. Lunęło solidnie, ale schowaliśmy się pod zadaszonym kortem i mogliśmy rozpocząć zaplanowane atrakcje! 

Zaczęliśmy od ustawienia czterech siatek, następnie rozlosowaliśmy grupy i wystartowaliśmy z turniejem dla starszej grupy uczestników programu „Droga do Pekao Szczecin Open”. Dzieci zacięcie walczyły o zwycięstwo, a rodzice dopingowali swoje pociechy. Gdy zakończyliśmy tę część, na korcie pojawili się goście specjalni, w tym między innymi tenisistka Daria Kuczer i słynny trener Maciej Synówka, którzy nie tylko odbijali piłki z dziećmi, ale i udzielali im cennych porad.

Po południu mieliśmy oficjalny punkt programu, czyli ceremonię rozdania nagród, na szczęście już w promieniach słońca. Były medale, dyplomy i prezenty dla wszystkich uczestników, a najlepsi w turnieju otrzymali także puchary! 

Później mieliśmy jeszcze małą sesję zdjęciową, a po jej zakończeniu wszystkie dzieci i ich rodzice udali się na zasłużony poczęstunek. W tej chwili obserwujemy z trybun mecze turnieju Pekao Szczecin Open i czekamy na występ Jurka Janowicza! 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *