Kids Day za nami!

W środę, 11 września na kortach przy al. Wojska Polskiego 127 odbył się Kinder+Sport Kids Day, impreza w całości poświęcona dzieciom. W gronie uczestników nie mogło naturalnie zabraknąć młodych tenisistów z programu Droga do Pekao Szczecin Open!

Tego dnia organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla dzieci. Były konkurencje zręcznościowe, dużo dobrej zabawy i specjalnie stworzona strefa zabaw. Centralną część dnia stanowiły jednak rozgrywki sportowe. Na młodsze grupy naszych uczestników czekał zestaw zadań, który przygotowali zaangażowani w projekt trenerzy. Starsi wzięli natomiast udział w turnieju, podsumowującym cykl szkoleniowy.

Po zakończeniu zmagań odbyła się ceremonia dekoracji. Na wszystkich uczestników czekały medale, dyplomy i upominki, na najlepszych także puchary! Wszystkie dzieci ze starszej grupy otrzymały też symboliczne certyfikaty, potwierdzające ukończenie szkolenia w programie.

Po nagrodzeniu wszystkich uczestników oraz zrobieniu wspólnego zdjęcia część oficjalna dobiegła końca i można było wrócić do zabawy. Dzieci oraz ich rodzice zostawali w strefie zabaw lub skorzystali z okazji, zasiedli na trybunach i oglądali mecze turnieju Pekao Szczecin Open.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *