Trenujemy dalej

Wrzesień 2018 przeszedł już do historii. Ten miesiąc jest zawsze wyjątkowy, ponieważ w trakcie jego trwania rokrocznie odbywa się turniej Pekao Szczecin Open. Podczas tej imprezy my także mamy swoje „5 minut”, ponieważ w turniejową środę ma miejsce Pekao Kids Day. 

Tym razem na uczestników naszego programu znów czekały wyjątkowe atrakcje, w tym między innymi specjalnie przygotowany turniej tenisowy. Nie ma co się jednak oszukiwać, największą atrakcję stanowiło pojawienie się na naszych kortach słynnego hiszpańskiego tenisisty Tommy’ego Robredo! Ten rewelacyjny gracz poświęcił nam trochę swojego czasu wolnego, odbijał piłki z dziećmi, pozował do zdjęć i rozdawał autografy. 

To już jednak historia. Jest październik, więc nasz sezon trwa w najlepsze. Na dworze wciąż jeszcze ładna pogoda, więc nie skarżymy się na niskie temperatury i z uśmiechami kontynuujemy podnoszenie swoich umiejętności. Trenerzy w każdym z trzech klubów opracowują plany treningowe i dostosowują zajęcia do poziomu konkretnych grup i jednostek. 

Wykonujemy zatem kolejne kroki i czekamy na następne okazje do sprawdzenia się na tle rówieśników. Ta na pewno nastąpi pod koniec grudnia, gdy obędzie się turniej podsumowujący dla starszego rocznika naszego programu. Będziemy informować co i jak. 

Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *