Zaczynamy wakacje

Koniec roku szkolnego to także czas, w którym na uczestników programu „Droga do Pekao Szczecin Open” czeka przerwa wakacyjna. Dzieci odpoczną chwilę od tenisa, a do treningów wrócimy już na samym początku września. I to w wyjątkowych okolicznościach!

Wszystko za sprawą tego, że w dniach 9-15 września odbędzie się kolejna edycja challengera ATP Pekao Szczecin Open, czyli turnieju w oczywisty sposób powiązanego z naszym programem. W trakcie jego trwania odbędzie się też Pekao Kids Day, czyli dzień w stu procentach poświęcony najmłodszym.

– Nie zdradzimy naturalnie wszystkich niespodzianek, ale już teraz mogę powiedzieć, że podczas Pekao Kids Day na dzieci czekają naprawdę niesamowite atrakcje – mówi Maciej Żmudzki, koordynator programu. – Teraz życzymy dzieciom przede wszystkim wspaniałych, pełnych odpoczynku i dobrej zabawy wakacji, a we wrześniu znów spotkamy się w komplecie na kortach. Zapewniam, warto czekać i już teraz rezerwować sobie czas na Pekao Kids Day 2019!

My przyłączamy się do słów koordynatora i też życzymy wszystkim uczestnikom programu cudownych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *